Společný projekt společností OPTIMA reality s.r.o. a Výstavba Pubec s.r.o.

Aktuality

11.12.2013

ALL INCLUSIVE. ZASÍŤOVÁNO, PŘIPRAVENO, HOTOVO !!!

Nyní už probíhají jen drobné dokončovací práce a úklid pozemků. Stavba je úspěšně dokončena a zbývá už jen těšit se na krásné jarní počasí, abychom vám mohli výsledek naší téměř dvouleté práce ukázat v plné kráse.

Podařilo se nám vybudovat kvalitní developerské dílo, které nemá v našem regionu srovnatelného konkurenta. Jsme přesvědčeni, že až se přijdete podívat, budete souhlasit a usnadní vám to rozhodování při výběru Vašeho budoucího kvalitního místa k bydlení či investici.

Krásné svátky a hodně zdraví!!!

21.10.2013

Aktuální stav

Vážení klienti,

kdo se byl v Letkově podívat, jistě zaregistroval vysoké tempo stavebních prací a dnes je situace taková, že na většině komunikací se již pokládá asfaltový koberec. Zbývá dokončit veřejné osvětlení, obrubníky pod budoucím oplocením, zahradnické úpravy a dílo je téměř hotové.

Přejeme vám hodně úspěchů a při jakémkoliv dotazu ohledně volby pozemku nás neváhejte kontaktovat.

1.9.2011

Vznik projektu Letkov - V Podlesí II

Projekt Letkov - V Podlesí II navazuje na úspěšnou první etapu výstavby kompletně zasíťovaných pozemků pro individuální výstavbu v lokalitě Letkov - V Podlesí I. Developerský projekt Letkov 1 byl dokončen v roce 2003.

Záměrem investora je vybudovat nadstandardní obytnou zónu včetně komunikací, chodníků, veřejného osvětlení a veřejné zeleně s místy vyhrazenými pro relaxaci.